Biuro Podróży „JUNIOR”

 

18 LOGO Biuro Turystyki juniorTurystyka transgraniczna z Biurem Podroży JUNIOR

 

 

Białoruska część Puszczy Białowieskiej

Wszystkim osobom przyjeżdżającym do regionu Puszczy Białowieskiej proponujemy odwiedzenie białoruskiej części Puszczy. Jest ona również bardzo piękna i dzika, a na turystów czeka wiele atrakcji. Już od kilku lat funkcjonuje w Puszczy Białowieskiej międzynarodowe przejście graniczne Białowieża – Piererow. Przejście przeznaczone jest wyłącznie dla ruchu pieszego i rowerowego.

Godziny otwarcia przejścia:

Od 1 października do 31 marca – w godz. 08.00 – 18.00

Od 1 kwietnia do 30 września – w godz. 08.00 – 20.00

W przypadku wycieczki autokarem/busem granicę przekracza się pieszo a przejazdy po białoruskiej części Puszczy Białowieskiej odbywają się białoruskim środkiem transportu. Na wszystkie imprezy zapewniamy opiekuna z ramienia Biura oraz kompleksową obsługę po stronie białoruskiej (noclegi, wyżywienie, bilety wstępu, przewodnictwo, różne atrakcje). Przy wyjazdach z  zakwaterowaniem proponujemy hotel *** „Kamieniuki” przy siedzibie Białoruskiego Parku Narodowego „Puszcza Białowieska” w miejscowości Kamieniuki. Programy pobytu dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Służymy pomocą przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z otrzymaniem białoruskich wiz turystycznych.

Do wyrobienia wizy turystycznej niezbędne są następujące dokumenty:

  • Paszport
  • poprawnie wypełniony wniosek wizowy wraz z dołączonym zdjęciem

W związku z tym, iż cała procedura wizowa trwa kilka dni wszystkie osoby zainteresowane takimi imprezami prosimy o przesyłanie na adres naszego Biura paszportu wraz z wypełnionym wnioskiem wizowym na minimum tydzień przed planowanym wyjazdem. Wniosek wizowy jest dostępny na naszejstronie internetowej.
Służymy również pomocą przy jego wypełnianiu.

PROPONUJEMY:

 

 

Biuro Podróży „JUNIOR” s.c. Eugeniusz Ławreniuk, Jerzy Bobrowski
ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok
Kontakt z właścicielami biura:
Ławreniuk Eugeniusz tel. kom. 606 256 209
Bobrowski Jerzy tel. kom. 602 470 422
e-mail:
[email protected]

www.bialowieza.net.pl


Tekst opracowany przez Lokalna Organizacja Turystyczna „Region Puszczy Białowieskiej”