Pod Skansenem

Jedna z najlepszych kwater w Białowieży! Położona przy samym Skansenie Architektury Drewnianej Ludności Ruskiej Podlasia, na trasie do szlaku Dębów Królewskich niedaleko jest las (200 metrów) i rzeka (100 metrów) smaczna regionalna kuchnia.Dom jest przestronny, jasny, cała posesja ogrodzona, duży zielony i kwiatowy ogród, bezpieczne miejsce do zabaw dla dzieci.   Można zorganizować ognisko, grill, jest też specjalne miejsce - pod wiatą, gdzie można miło biesiadować w każdą pogodę.

Oferujemy  pokoje 2-osobowe z łazienkami i pokoje dwuosobowe z możliwością dostawek również z łazienkami.
Kuchnia w pełni wyposażona z lodówką, kuchenką gazową,czajnikiem- do samodzielnego przygotowania posiłków.
Na życzenie Państwa, Gospodyni przygotowuje śniadania (szwedzki stół), obiadokolację oraz imprezy okolicznościowe pod wiatą lub w domu.

Dodatkowo w okresie letnim posiadamy także kwatery agroturystyczne w oddzielnym budynku, w którym znajduje się pokój dwuosobowy i trzyosobowy. W obiekcie znajduję się dodatkowo do dyspozycji tylko gości łazienka oraz w pełni wyposażona kuchnia.

Dodatkowe informacje: 

  •  Bezpłatny parking na samochody
  • Grill, ognisko.
  • Możliwość zorganizowania przejażdżki bryczką.
  •  Wynajęcie przewodnika po puszczy.

Pod Skansenem
ul. Zastawa 66a,
Białowieża


tel: 85 6812776
tel: 609 418 762
www: www.podskansenem.dormire.pl

Lokalizacja na mapie

Mapa nie mogła zostać załadowana (lub trwa jeszcze ładowanie mapy).

Jest to z reguły spowodowane konfliktem z inną wtyczką lub błędem JavaScript, który uniemożliwia uruchomienie Javascriptów naszej wtyczki. Spróbuj wyłączyć wszystkie wtyczki jedna po drugiej, aby sprawdzić, czy problem ustąpi. Jeżeli nie, skontaktuj sie z [email protected], aby uzyskać pomoc.