Nocleg u Kołodzieja

Nasza kwatera położona jest w samym centrum Puszczy Białowieskiej.Odległość do lasu - 200m, najbliższy sklep - 300m, najbliższa restauracji - 600m, drewniany skansen - 1500m, muzeum - 1400m,
Pokoje naszej kwatery oznaczyliśmy numerami 1 - 3.
Pokój nr 1 to pokój na parterze z łazienką i osobnym wejściem, na którego wyposażeniu są: dwa dwuosobowe łóżka, TV z SAT, stolik, szafa, lodówka, czajnik.
Pokój nr 2 oraz pokój nr 3 znajdują się na piętrze, posiadają wejście od tarasu, oraz wspólną łazienkę, goście przebywający w tych pokojach mają także dostęp do aneksu kuchennego: kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, czajnik, lodówka.
Pokój nr 2 to pokój z wyjściem na balkon, w skład jego wyposażenia wchodzą: łóżko dwuosobowe z możliwością dostawki, TV z SAT, szafa, stolik kawowy, lampka nocna, kominek elektryczny.
Pokój nr 3 to pokój z dużym łożem małżeńskim, obszerną szafą z lustrami,  telewizorem, bujanym fotelem oraz lampką nocną.
Goście korzystający z naszego pola namiotowego mają do dyspozycji: łazienkę z sanitariatem, prysznicem i umywalką, oraz dostęp do sieci elektrycznej.
Na terenie posesji znajdują się: wiata z miejscem ogniskowym (na 15 osób), piaskownica, huśtawki, oczko wodne.
Tu spędzisz spokojnie w zaciszu swój urlop.

 

Nocleg u Kołodzieja
ul. Olgi Gabiec 57,
Białowieża


tel: 506572094
www: www.noclegukolodzieja.republika.pl

Lokalizacja na mapie

Mapa nie mogła zostać załadowana (lub trwa jeszcze ładowanie mapy).

Jest to z reguły spowodowane konfliktem z inną wtyczką lub błędem JavaScript, który uniemożliwia uruchomienie Javascriptów naszej wtyczki. Spróbuj wyłączyć wszystkie wtyczki jedna po drugiej, aby sprawdzić, czy problem ustąpi. Jeżeli nie, skontaktuj sie z [email protected], aby uzyskać pomoc.