Bobrowe Ranczo

Agrokwatera "Bobrowe Ranczo" znajduje się w ustronnej wsi Bernacki Most w północno-zachodniej części Puszczy Białowieskiej, na pograniczu z Puszczą Ladzką. Bernacki Most to wieś położona w środku Puszczy licząca kilkanaście domostw. Bliska odległość od Narewki, która jest miejscowością bliźniaczą do Białowieży oraz ustronna lokalizacja na puszczańskiej polanie nad urokliwą doliną rzeki Jabłoniówki sprawia, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku.

Do dyspozycji gości dom drewniany dla 8 osób z pełnym wyposażeniem kuchni, urządzony w stylu regionalnym. Dom jest całoroczny, ogrzewany piecem kaflowym. Jest to miejsce spokojne, położone na polanie w otoczeniu drzew, z dala od szlaków komunikacyjnych. Jest to miejsce dedykowane szczególnie dla rodzin z dziećmi. Możliwość przyjazdu ze zwierzętami domowymi. Obsługa w języku angielskim, białoruskim i rosyjskim.

Atrakcje:

- pawilon z kominkiem,

- miejsce na ognisko,

- letnia kuchnia zorganizowana w piwnicy,

- profesjonalna obsługa przewodnika,

- możliwość zorganizowania przejażdżek konnych,

- możliwość uczestniczenia w pracach polowych,

- podglądanie życia bobrów i innych zwierząt puszczańskich,

- stary sad i ogród do dyspozycji gości,

- rowery.

Adres agrokwatery:

Ilona Karpiuk-Dąbrowska

Bernacki Most 10

17-220 Narewka

tel. 507 244 222 - Piotr

     507 08 08 07 - Ilona

 

 


tel: 507244222
www: www.agrokwatera.eu/pl_bobrowe-ranczo-w-bernackim-moscie,66.html

Lokalizacja na mapie

Mapa nie mogła zostać załadowana (lub trwa jeszcze ładowanie mapy).

Jest to z reguły spowodowane konfliktem z inną wtyczką lub błędem JavaScript, który uniemożliwia uruchomienie Javascriptów naszej wtyczki. Spróbuj wyłączyć wszystkie wtyczki jedna po drugiej, aby sprawdzić, czy problem ustąpi. Jeżeli nie, skontaktuj sie z [email protected], aby uzyskać pomoc.