Baza Turystyczna Gminy Narewka

Baza Turystyczna Gminy Narewka - to trzy domki przeznaczone do użytku całorocznego (48 miejsc).  Każdy domek posiada:

- dwa pokoje 2 –osobowe z łazienką i tarasem,

- dwa pokoje  3- osobowe z łazienką i tarasem w tym pokój przeznaczony do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- pokój na górze 6-osobowy z łazienką,

- salon dostępny dla wszystkich,

- aneks dostępny dla wszystkich

Domki usytuowane są w sercu Puszczy Białowieskiej,
w malowniczym otoczeniu wody i zieleni. Szumią tu wiekowe lipy i wierzby, zaprasza pobliska plaża, a słońce przegląda się w zwierciadle wody. Wszystkie walory otoczenia można podziwiaćz okien naszych domków i tarasów. Urozmaiceniem aktywnego wypoczynku w Bazie Turystycznej są przejażdżki rowerowe malowniczymi szlakami po Puszczy Białowieskiej i jej okolicach. Szlaki rowerowe prowadzą turystów przez dobrze oznakowaną drogowskazami  sieć dróg leśnych. Jest to wyjątkowa trasa, na której można spotkać niejednokrotnie mieszkańców puszczańskich kniei – żubry, jelenie, sarny, dziki – delektować się śpiewem ptaków, podziwiać bogactwo flory i słuchać szumu prastarej puszczy. Turystom, którzy gustują w sportach ziemnych oferujemy boisko do tenisa, siatkówki, koszykówki i badmintona oraz siłownię zewnętrzną.

W sezonie letnim wypożyczamy rowery wodne, a także kajaki i gwarantujemy, że spływ rzeką Narewka i Narew to niepowtarzalne bogactwo wrażeń, szansa na podziwianie pięknych krajobrazów i nieskazitelnej przyrody. I chociaż rzeki tutejsze spokojnie toczą swe wody, mimo to szlak jest bardzo ciekawy z uwagi na silnie meandrujące koryta rzek i bogatą szatę roślinną, co sprawia że spływ dostarcza niezwykłych wrażeń przyrodniczo - widokowych.

Zimą natomiast miłośników emocjonujących wrażeń zachęcamy do przejażdżek skuterami śnieżnymi po ośnieżonych szlakach Puszczy Białowieskiej.
Obok Stanicy wybudowana jest wiata ogniskowa, gdzie można miło spędzić czas przy nastrojowym świetle

palącego się ogniska.

Przez cały rok funkcjonuje tu również

Punkt Informacji Turystycznej, który udziela pełnych informacji o atrakcjach naszego regionu.  Ze względu na dużą ilość ciekawych i różnorodnych form spędzania wolnego czasu Gmina Narewka jest dobrym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku, amatorów wycieczek pieszych i rowerowych oraz dla pasjonatów przyrody.

Zapraszamy!

 

Baza Turystyczna Gminy Narewka

Hajnowska 33

17 – 220 Narewka


tel: 85 685 80 62
e-mail: [email protected]
www: www.stanica.narewka.pl

Lokalizacja na mapie

Mapa nie mogła zostać załadowana (lub trwa jeszcze ładowanie mapy).

Jest to z reguły spowodowane konfliktem z inną wtyczką lub błędem JavaScript, który uniemożliwia uruchomienie Javascriptów naszej wtyczki. Spróbuj wyłączyć wszystkie wtyczki jedna po drugiej, aby sprawdzić, czy problem ustąpi. Jeżeli nie, skontaktuj sie z [email protected], aby uzyskać pomoc.